Створення одягу з фотографії клієнта.

Изготовление одежды по фото

Кожна людина унікальна та потребує індивідуального ставлення до неї. Треба зрозуміти її потреби та забаганки, характер, що вона любить носити, її стиль життя – активний або ні.

За короткою характеристикою людини можна підібрати, сформувати її стиль або порекомендовати якісь речі одразу приміряти. Якщо для неї не підходить одяг з вже готових виробів, то може бути виконан індивідуальний заказ. Індивідуальність підходу з урахуванням фігури людини, кольорових переваг , стилю життя та інше. Іншими словами формується особистий стиль в одязі.

Клієнт надсилає своє фото в одязі, який дуже добре сидить, наприклад, сукня, але набагато краще прислати саму сукню. Потім підбираеться манекен під фігуру заказника, тобто робиться індивідуальний манекен по міркам клієнта. На основі цього манекена пропонується декілька вариантів образів, висилаються тканини та ескізи для узгодження.

Потім даєте зворотній зв’язок: які ескізи сподобались, які ні. Потім узгоджується кінцева модель, висилається на Вайбер\інший месенжер, якщо затверджуєте цю модель в ескізі, тоді ми починаємо виготовлення. В процессі виготовлення висилаємо фото на манекені, як це виглядає. Результатами наші клієнты дуже задоволені.Головне для дизайнерки -відчути Ваші уподобання!

У нас є клієнтки в Іспанії, ОАЕ. Виготовленням за «муляжним методом» дуже задоволені! Одна з клієнток взагалі була в шоці, як просто без примірок можна зробити сукню по фігурі. Ми зробили дві дорогих сукні, і вони ідеально підійшли, стиль вийшов унікальним та неповторним – іншої такої сукні нема.
Вона каже: – «Такого просто не буває! Як таке може бути? ».

Спробуйте новий метод віддаленого виготовлення одягу за Вашим примірником! Це майбутнє кравецького мистецтва!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь з нашим використанням файлів cookie / This site use cookie.